Atrakcje w regionie

Dom z basenem w Bałtowie

Jura Park Bałtów

Jura Park Bałtów – blisko 100 modeli oryginalnej wielkości dinozaurów, ręcznie wykonanych z wielką dbałością o szczegóły oraz w zgodzie z najnowszymi odkryciami.
atrakcje w Bałtowie

Park Rozrywki

karuzele, gokarty, kolejki dla młodszych i starszych dzieci.
Bałtów offroad

Bałtów 4x4

Wyprawy 4×4 to przygoda, emocje i adrenalina ale również aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą. Wypożyczając auto otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora off-roadu, który zabierze Cię na emocjonującą wyprawę po bałtowskich bezdrożach.
stok w Bałtowie, dom na wynajem

Spływ kajakowy

Po rzece Kamiennej odbywać się będzie na czterech specjalnie przygotowanych trasach, które będziecie mogli dopasować do swoich możliwości. Do dyspozycji oddano 100 kajaków dwuosobowych oraz 20 jednoosobowych. Są to sprzęty najwyższej jakości, zgodne ze standardami bezpieczeństwa.
dom na wynajem w Bałtowie

Szwajcaria Bałtowska

To największy i najnowocześniejszy ośrodek narciarski w województwie świętokrzyskim. Łączna długość wszystkich tras zjazdowych a jest ich 5 to w sumie 2 500m. Nowoczesny system sztucznego naśnieżania oraz mocne oświetlenie pozwalają na zjazdy ze stoków do późnych godzin nocnych.
Dom z jacuzzi wynajem

Wspinaczka

WPINKA to Rejon Wspinaczkowy Przełomów Kamiennej, który oferuje znakomite warunki do uprawiania wspinaczki skałkowej. na miejscu znajduje się wypożyczalnia, która oferuje certyfikowany sprzęt renomowanych producentów ekwipunku wspinaczkowego.
Dom z basenem w Bałtowie

Stadnina koni

Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni” położony jest w malowniczym terenie, wśród bałtowskich wzgórz i lasów. Spokojne i starannie dobrane konie umożliwiają zaprezentowanie szerokiej oferty dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.
całoroczny dom z Basenem

Rowery

Krzemienny Szlak to sieć ścieżek rowerowych obejmująca ponad 1000 kilometrów tras rowerowych przebiegających przez najciekawsze miejsca w regionie. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów i segweyów.
dom z basenem, Bałtów 22

Zwierzyniec Bałtowski

Na obszarze 40 ha rozmieszczono wybiegi dla jeleni Dybowskiego, danieli, muflonów, bydła szkockiego, kozic śruborogich, alpejskich i górskich, alpak, lam, owiec, koników polskich oraz osłów. Zwiedzanie tego terenu odbywa się żółtymi, amerykańskimi school-busami.
dom na wynajem przez cały rok

Lodowisko

Naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900 metrów kwadratowych wyposażone jest w systemy chłodzące taflę, dlatego można korzystać z niego także wtedy, kiedy temperatury są dodatnie. Wszystkim łyżwiarzom towarzyszy muzyka, a całość jest oświetlona. Lodowisko zapewnia dostęp do łyżew, kasków i gadżetów do nauki jazdy na łyżwach.
całoroczny dom z Basenem

Krzemionki

Region prehistorycznego górnictwa krzemienia pasiastego został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i naturalnego  UNESCO. Obecnie największą atrakcją turystyczną Krzemionek jest trasa podziemna o długości prawie 500 m., jedyna taka na świecie w tego typu obiekcie otwarta dla szerszej publiczności.
dom na wynajem

Kolejka Rollercoaster

Długość wyciągu wynosi 135 m, długość zjazdu – 382 m, a maksymalna prędkość zjazdu to ok. 40 km/h
ferie zimowe w Bałtowie

Prehistoryczne Oceanarium

Głębia oceanu przedstawiona za pomocą trójwymiarowego przekazu. Wśród prezentowanych rekonstrukcji znajdują się m.in.: megalodon, mozazaur, liopleurodon, plezjozaur.
dom na wynajem przez cały rok

Park Linowy Skarbka

Jest największym parkiem linowym w Polsce. Naturalne uwarunkowanie terenu dało nam możliwość utworzenia 12 niepowtarzalnych tras o różnym stopniu trudności i różnorodnych przeszkodach – ścianki wspinaczkowe, powietrzna deskorolka, skoki Tarzana, ruchome pomosty, sieci, tyrolka i wiele innych, to mnóstwo mocnych wrażeń!
questing, góry, las i znak zapytania

Questing

Edukacyjna gra terenowa będąca jednocześnie niestandardową metodą zwiedzania. Questing łączy w sobie poszukiwania oparte na odczytywaniu wskazówek zawartych w specjalnie przygotowanych małych przewodnikach (tzw. questach) z poznawaniem dziejów i uroków szczególnie interesujących zakątków Bałtowa.
postać kobiety, postać chłopca i dziewczynki, postać mężczyzny, mały zamek

Polska w Miniaturze

Park Miniatur uformowany na kształt Polski obszar o powierzchni ok. 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi, – 49 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne.
wrotki, wrotkarnia w Bałtowie

Wrotkarnia

Jazda na wrotkach nabiera kolorów i to kolorów disco! Zapomnij o klasycznej jeździe i  monotonnym pokonywaniu kilometrów. Wrotkarnia w Bałtowie to klimat tanecznej imprezy, na której nie może Ciebie zabraknąć!
święty mikołaj w saniach i renifery lecące nad domem i lasem

Wioska Świętego Mikołaja

To najbardziej bajkowe miejsce na mapie Bałtowa. Rozświetlona lampionami zaprasza do siebie i małych, i dużych na zimową przygodę. Już z daleka słychać dzwoneczki reniferów, świąteczne melodie i przede wszystkim gromki śmiech Świętego Mikołaja.
fliżanka i dzbanek

Żywe Muzeum Porcelany

W Ćmielowie znajduje się Żywe Muzeum Porcelany gdzie można na żywo zobaczyć jak ręcznie powstaje porcelana.  Na odwiedzających czekają: warsztaty porcelanowe, wystawa starej porcelany, galerie sztuki współczesnej, aleja małp.
szkielet dinozaura, człowiek wspinający się na górkę

Żydowski Jar

Wąwóz Żydowski Jar jest miejscem odkryć autentycznych śladów dinozaurów. Jest jednocześnie bardzo przyjemnym miejscem na spacer, w cieniu drzew.

KONTAKT

© All Rights Reserved, copyright by twojastrona

https://www.facebook.com/baltow22
https://www.instagram.com/baltow22/